Доска бесплатных объявлений Яремче » Товары » Товары для дома

Дров'яной бойлер-буржуйка Титан на 80 літрів

Цена:
3 470 грн.

Доставка в будь-яке місто України, розрахунок при отриманні.

Ціна: 3470 грн

Змішувач в комплект не входить.

Дров'яний водонагрівач, титан, бойлер - буржуйка, дров'яна колонка із заліза на 80л зі сталевою топкою і чавунними колосниками виготовляється на старобільському машинобудівному заводі вже багато років, простота конструкції дозволяє обертати бак щодо топки в будь-яке зручне для Вас положення, що полегшує монтаж і установку дров'яного титану. Передбачені також різні штуцери - пара в нижній частині бойлера-буржуйки служить для подачі холодної води в залізний бак дров'яної колонки, верхні два штуцера для клапана тиску (у комплекті не поставляється) і для виведення гарячої води з дров'яного титану 80л. В нижній частині бака дров'яної колонки є штуцер під оригінальний змішувач.

Варто відзначити, що димар бойлера - буржуйки має регулювання тяги, що значно зменшить витрату дров. З-за того, що бак всередині залізний, перші кілька використань може бути вода з кольором іржі, але після промивання і при постійному використанні вода буде чистою.

Крім даної моделі старобільського машинобудівного заводу у нас є Котел титан з баком з нержавіючої сталі, ціна на даний момент - 6000 грн.

Діаметр: 480 мм
Висота: 1540 мм
Об'єм води: 80 л
Довжина дров: 250-350 мм
Діаметр димоходу: 102 мм

Гарантія 30 місяців.


Отправить сообщение